Bilety na festiwal:

 

5.10 od 119 zł

6.10 od 119 zł

karnety od 199 zł

 

 

 

 

 

 

Zachęcamy również do zakupu PAKIETÓW LOŻA VIP w strefie PREMIUM.

Wszystkie informacje na temat pakietów:

 

 

Pobierz wniosek o akredytację

Regulamin:

Zobacz regulamin

Media:

 

Jimek

 

Jimek to jedna z najbardziej intrygujących postaci muzyki młodego pokolenia. Kompozytor, aranżer, instrumentalista. Ma w swoim dorobku spektakularne symfoniczne opracowania muzyki hip-hopowej, a z drugiej strony wiele utworów symfonicznych w tym entuzjastycznie oceniony tren skomponowany specjalnie na uroczystości związaną z 75. rocznicą Powstania w Getcie Warszawskim. Jest laureatem nagrody Orła przyznawanej przez Polską Akademię Filmową najwybitniejszym twórcom muzyki filmowej za muzykę do filmu ,,Sztuka Kochania”. W tym roku otrzymał również prestiżową, bo sygnowaną nazwiskiem Krzysztofa Komedy nagrodę za muzykę do filmu ,,Atak paniki”.

 

 

STREFA PREMIUM

JIMEK+ to festiwal, którego formuła opiera się na zestawianiu różnych gatunków muzycznych, łączeniu dźwięków i klimatów, przynosząc zaskakujące efekty dla odbiorców i samych muzyków. Kierunek wyznacza heandliner festiwalu Radzimir Dębski, a cały line-up przedstawia się naprawdę imponująco!

 

Pierwszy dzień festiwalu to mieszanka muzyki afrykańskiej, polskiego hip-hopu, bluesa i karaibskiej folkowej kaladji, połączenie jazzowego brzmienia i  wielokulturowości.

 

Dzień drugi będzie latino-funkowy, elektropopowy i jazzowy, a na zakończenie mocny amerykański rap. 

 

MIASTO GLIWICE ZAPRASZA:

Line-up festiwalu:

 

5.10 / PIĄTEK:

JIMEK SYMPHONIXX

The Kuti Mangoes

Kaliber 44

Bokante

BILETY

 

 

6.10 / SOBOTA:

JIMEK SYMPHONIXX

Rumba de Bodas

Krzysztof Zalewski

Alune Wade

The Dumplings

Pharoahe Monch

© 2018 MM Communications. All rights reserved.